PREMIUM REAL ESTATE SERVICES ALL OFFERS

ADRID REAL s. r. o. - Our brokers team

ADRID REAL Infocentrum

ADRID REAL Infocentrum

+421 911 090 900

info@adridreal.sk View all listings
Martina Miklenčičová

Martina Miklenčičová

Expert on foreign investment

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 902 317 820

property@adridreal.sk

Celý svoj život sa riadim pocitom... výber nehnuteľnosti na bývanie, rozhodnutie pre investíciu či uzavretie spolupráce je pre mňa voľba riadená pocitmi. Práve preto som sa rozhodla vstúpiť do tímu ADRID REAL, ktorý ma presvedčil o svojej vysokej profesionalite, kvalite a ľudskosti.
K práci s nehnuteľnosťami ma priviedlo moje nadšenie zo zmien a načúvanie príbehov ľudí. Zmena lokality, veľkosti bývania, dizajnu - za týmto všetkým je náš vlastný príbeh, ktorý nás ovplyvňuje a k týmto zmenám posúva.
Počas roku 2018 som mala možnosť zoznámiť sa s trhom realít v USA, kde som priamo pracovala s investíciami do nehnuteľností a ich zhodnocovaním. Hodnotím to ako skvelú skúsenosť po pracovnej i osobnej stránke.
Fascinuje a inšpiruje ma rozmanitosť sveta a všetko to, čo sa “svojou cestou” učím, rada aplikujem v každej oblasti života.

View all listings
Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Executive manager

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 805 905

adridreal@adridreal.sk

Moje prvotné skúsenosti v realitnej brandži začali na Slovensku už od roku 2004, keď som pracovala ako poradca nehnuteľností pre vtedy známejšiu realitnú spoločnosť.
Samostatné kroky v mojej kariére sa začali dátovať od roku 2008, kedy som sa rozhodla založiť si rodinnú realitnú spoločnosť s názvom ADRID REAL s. r. o.

V čase keď bola ekonomická sínusoida v stave "dno" (takisto aj ja), vyskytla sa mi skvelá príležitosť pôsobenia na Švajčiarskom realitnom trhu ako poradca nehnuteľností v nadnárodných spoločnostiach. Túto výzvu som prijala a doteraz tak vďačím možnosti spoznať užitočnosť kvalitného marketingu či manžmentu v tomto biznise.

Svoje skúsenosti som si dovolila priniesť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti v živote realít.

Švajčiarky trh mi ukázal kvalitu v praxi, ktorú je možné presadiť v každej časti sveta, ak tomu rozumieme!

Som aj autorkou motivačnej knihy pod názvom „Cesta realitného makléra“. Motivačná kniha je určená pre začínajúcich podnikateľov aj nepodnikateľov. Poukazujúca na fakt, že zmyslom života je robiť svet lepším. Kniha v elektronickej podobe je už v predaji od februára tohto roku a to priamo cez kníhkupectvo Martinus.

View all listings
Bc. Patrícia Kurucová

Bc. Patrícia Kurucová

Real Estate Consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421(0)948 651 242

consultant@adridreal.sk

Čím som staršia tým viac si uvedomujem ako veľmi vo svojom živote potrebujem rozmanitosť. Stereotyp nemá v mojom slovníku miesto. Snažím sa to aplikovať aj vo svojej práci, kde sa stretávame s jedinečnosťou každý deň. Každý z nás je odlišný a preto spolu s ADRID REAL hľadáme výnimočné nehnuteľnosti, ktoré sa dokážu premeniť na nádherný domov.

View all listings
JUDr. Martin Bajužík

JUDr. Martin Bajužík

Legal services

hovorím po slovenskyI speak english

+421 910 932 474

Martin.Bajuzik@adridreal.sk

Už od strednej školy som vedel, že raz sa chcem stať advokátom. Po ukončení Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave sa moja cesta za týmto snom odštartovala naplno a v roku 2012 som začal pôsobiť ako advokátsky koncipient. Od roku 2016 pôsobím ako samostatný advokát s vlastnou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave. Mám za to, že advokácia je profesia, ktorá si vyžaduje nielen usilovnú a dlhoročnú prácu ale aj osobné nadšenie pre povolanie advokáta. Aj napriek rozšírenému názoru, že právo a povolanie advokáta je len o nudných paragrafoch, nie je to tomu tak. Právo je veľakrát aj o určitej kreativite, ktorá sa dá využiť pri riešení jednotlivých právnych záležitostí. Pri svojej advokátskej činnosti dbám na to, aby moji klienti dostali presne to, čo pri riešení ich právnych problémov potrebujú. Len takto vznikne medzi advokátom a jeho klientom korektný vzťah založený na vzájomnej dôvere. V rámci tímu spoločnosti ADRID REAL s.r.o. zabezpečujem právny servis v súvislosti s predajom a prenájmom nehnuteľností.

View all listings
Martina Churá

Martina Churá

Interior designer

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 911 544 544

adridreal@adridreal.sk

Pre každého človeka je šťastím, keď si môže povedať, že jeho práca je jeho záľubou a radosťou. Ja som to šťastie mala.
Rada sa stretávam s ľuďmi, rozprávam sa s nimi o ich bývani a následne sa snažím vytvoriť pre nich interiér, ktorý je pre nich budúcim vysnívaným domovom.
Mojou odmenou je pre mňa ich spokojnosť.
Návrhom interéru sa venujem od roku 2009, teraz už pracujeme pod značkou COPYPASTE spolu s ďalšími 8 architektmi a spoločne máme za sebou zrealizovaných vyše 80 interiérov.
Už dlhšiu dobu spolupracujeme so spoločnosťou ADRID REAL hlavne preto, že si dávajú záležať na všetkých detailoch a maximálnej službe pre zákazníka.
Budeme sa veľmi tešiť aj na spoluprácu s vami :)

View all listings
Robert Wenhardt

Robert Wenhardt

Partner and Land Specialist

hovorím po slovenskymówię po polskubeszélek magyarulI speak englishmluvim česky

+421 905 383 877

office@adridreal.sk

Nehnuteľnostiam a najmä pozemkom sa venujem už niekoľko rokov. Sám sa venujem investovaniu do pozemkov a ich následnému zhodnocovaniu. Práca s pozemkami je pre mňa určitým spôsobom zábava. Zaoberám sa možnými spôsobmi využitia pozemkov a následne ich zhodnotenia. Pri tejto práci sa zoznamujem so zaujímavými ľudmi, čo je ďalšie pozitívum tohto realitného biznisu. Rozhodol som sa spolupracovať s ADRID REAL, pretože je to firma, ktorá ma presvedčila o svojej profesionalite.

View all listings
Nikko

Nikko

office@adridreal.sk

Kto som?

Moja panička, mi neustále hovori "Nikko, Nikko Miláčik môj...", tak teda som Nikko, vraj by som mal byť Shiba Inu a narodil som sa 20.11.2016.

Pomáham celému tímu, ale hlavne dozerám na to, aby aj moji kamoši mali svoju strechu nad hlavou, lebo viem aké je dôležité mať svoju milujúcu rodinu. Na tejto stránke nájdete možno svojho budúceho rodinného priateľa:

https://www.facebook.com/DajMiLabkuADRIDREAL/

Ďakujeme a posielam vám veľký PÁC!

View all listings

Contact us

After completing the form please write the result of simple mathematical model in the box next to the button "Send" and then click to send. fields marked * are required