PREMIUM REAL ESTATE SERVICES ALL OFFERS

ADRID REAL s. r. o. - Our brokers team

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

Executive manager

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 805 905

adridreal@adridreal.sk

Moje prvotné skúsenosti v realitnej brandži začali na Slovensku už od roku 2004, keď som pracovala ako poradca nehnuteľností pre vtedy známejšiu realitnú spoločnosť.
Samostatné kroky v mojej kariére sa začali dátovať od roku 2008, kedy som sa rozhodla založiť si rodinnú realitnú spoločnosť s názvom ADRID REAL s. r. o.

V čase keď bola ekonomická sínusoida v stave "dno" (takisto aj ja), vyskytla sa mi skvelá príležitosť pôsobenia na Švajčiarskom realitnom trhu ako poradca nehnuteľností v nadnárodných spoločnostiach. Túto výzvu som prijala a doteraz tak vďačím možnosti spoznať užitočnosť kvalitného marketingu či manžmentu v tomto biznise.

Svoje skúsenosti som si dovolila priniesť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti v živote realít.

Švajčiarky trh mi ukázal kvalitu v praxi, ktorú je možné presadiť v každej časti sveta, ak tomu rozumieme!

Som aj autorkou motivačnej knihy pod názvom „Cesta realitného makléra“. Motivačná kniha je určená pre začínajúcich podnikateľov aj nepodnikateľov. Poukazujúca na fakt, že zmyslom života je robiť svet lepším. Kniha v elektronickej podobe je už v predaji od februára tohto roku a to priamo cez kníhkupectvo Martinus.

View all listings
Martina Miklenčičová

Martina Miklenčičová

Expert on foreign investment

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 902 317 820

property@adridreal.sk

Celý svoj život sa riadim pocitom... výber nehnuteľnosti na bývanie, rozhodnutie pre investíciu či uzavretie spolupráce je pre mňa voľba riadená pocitmi. Práve preto som sa rozhodla vstúpiť do tímu ADRID REAL, ktorý ma presvedčil o svojej vysokej profesionalite, kvalite a ľudskosti.
K práci s nehnuteľnosťami ma priviedlo moje nadšenie zo zmien a načúvanie príbehov ľudí. Zmena lokality, veľkosti bývania, dizajnu - za týmto všetkým je náš vlastný príbeh, ktorý nás ovplyvňuje a k týmto zmenám posúva.
Počas roku 2018 som mala možnosť zoznámiť sa s trhom realít v USA, kde som priamo pracovala s investíciami do nehnuteľností a ich zhodnocovaním. Hodnotím to ako skvelú skúsenosť po pracovnej i osobnej stránke.
Fascinuje a inšpiruje ma rozmanitosť sveta a všetko to, čo sa “svojou cestou” učím, rada aplikujem v každej oblasti života.

View all listings
JUDr. Peter Dorociak

JUDr. Peter Dorociak

Legal services

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421 903 150 315

Peter.Dorociak@adridreal.sk View all listings
Andra Mihaela Danilov

Andra Mihaela Danilov

Real Estate Consultant

Io parlo ItalianoJe parle françaisHablo españolI speak english

+421 911 859 904

office@adridreal.sk

Hi! My name is Andra Mihaela Danilov and I considered as a valuabale opportunity to join the Adrid Real Team. Born in Romania, I graduated the University of foreign Languages in Bucharest, double major in English and Japanese. I worked as a teacher, transaltor, interpreter, executive assistant, holistic therapist and personal and spiritual coach. I specialize in helping people in look and feel their best, to achieve their greatest and most valuable potential. Joining Adrid Real it is an important step in my career which is in alignment with my life purpose and my ethical values of being in service for others. With an excellent eye for details, I can help you find a “home” because ” Home is where your heart is”

Spoken languages English, Romanian, french, Spanish, Italian and Slovak( A1)

View all listings
JUDr. Martin Bajužík

JUDr. Martin Bajužík

Legal services

hovorím po slovenskyI speak english

+421 910 932 474

Martin.Bajuzik@adridreal.sk

Už od strednej školy som vedel, že raz sa chcem stať advokátom. Po ukončení Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave sa moja cesta za týmto snom odštartovala naplno a v roku 2012 som začal pôsobiť ako advokátsky koncipient. Od roku 2016 pôsobím ako samostatný advokát s vlastnou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave. Mám za to, že advokácia je profesia, ktorá si vyžaduje nielen usilovnú a dlhoročnú prácu ale aj osobné nadšenie pre povolanie advokáta. Aj napriek rozšírenému názoru, že právo a povolanie advokáta je len o nudných paragrafoch, nie je to tomu tak. Právo je veľakrát aj o určitej kreativite, ktorá sa dá využiť pri riešení jednotlivých právnych záležitostí. Pri svojej advokátskej činnosti dbám na to, aby moji klienti dostali presne to, čo pri riešení ich právnych problémov potrebujú. Len takto vznikne medzi advokátom a jeho klientom korektný vzťah založený na vzájomnej dôvere. V rámci tímu spoločnosti ADRID REAL s.r.o. zabezpečujem právny servis v súvislosti s predajom a prenájmom nehnuteľností.

View all listings
Martina Churá

Martina Churá

Interior designer

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 911 544 544

adridreal@adridreal.sk

Pre každého človeka je šťastím, keď si môže povedať, že jeho práca je jeho záľubou a radosťou. Ja som to šťastie mala.
Rada sa stretávam s ľuďmi, rozprávam sa s nimi o ich bývani a následne sa snažím vytvoriť pre nich interiér, ktorý je pre nich budúcim vysnívaným domovom.
Mojou odmenou je pre mňa ich spokojnosť.
Návrhom interéru sa venujem od roku 2009, teraz už pracujeme pod značkou COPYPASTE spolu s ďalšími 8 architektmi a spoločne máme za sebou zrealizovaných vyše 80 interiérov.
Už dlhšiu dobu spolupracujeme so spoločnosťou ADRID REAL hlavne preto, že si dávajú záležať na všetkých detailoch a maximálnej službe pre zákazníka.
Budeme sa veľmi tešiť aj na spoluprácu s vami :)

View all listings
Dominika Mátyásová

Dominika Mátyásová

Assistent & Marketing

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 911 090 900

Dominika.Matyasova@adridreal.sk

Za môj úzky profesionálny vzťah k nehnuteľnostiam vďačím svojej mame – Adriane Mátyásovej, ktorá ma už ako deväťročné dievčatko zaintegrovala do jej vtedajšej profesie realitnej maklérky, kde namiesto robenia domácich úloh po škole, som mala možnosť s ňou chodiť na obhliadky a vnímať „skutočný svet“.

Interiéry a exteriéry bytov/domov/stavieb som začala vidieť inými očami od mojich 15. rokov, kedy som navštevovala školu vo Švajčiarsku & moja mama pôsobila ako poradca nehnuteľností v nadnárodných realitných spoločnostiach, kde som bola takisto súčasťou celého procesu obhliadok.

Predstava kvalitnej propagácie nehnuteľnosti, čo sa týka fotografií, videoprezentácií a kvalitnej prezentácie a starostlivosti o nehnuteľnosť ma fascinuje každým dňom viac a viac. Venujem sa foteniu interiéru & exteriéru nehnuteľností a takisto aj starostlivosti o nehnuteľnosti (predaj & prenájom) na profesionálnej báze.

View all listings
Robert Wenhardt

Robert Wenhardt

Partner and Land Specialist

hovorím po slovenskymówię po polskubeszélek magyarulI speak englishmluvim česky

+421 905 383 877

office@adridreal.sk

Nehnuteľnostiam a najmä pozemkom sa venujem už niekoľko rokov. Sám sa venujem investovaniu do pozemkov a ich následnému zhodnocovaniu. Práca s pozemkami je pre mňa určitým spôsobom zábava. Zaoberám sa možnými spôsobmi využitia pozemkov a následne ich zhodnotenia. Pri tejto práci sa zoznamujem so zaujímavými ľudmi, čo je ďalšie pozitívum tohto realitného biznisu. Rozhodol som sa spolupracovať s ADRID REAL, pretože je to firma, ktorá ma presvedčila o svojej profesionalite.

View all listings
Angela Poláková

Angela Poláková

Real estate broker for Levice

hovorím po slovenskybeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 496 543

office@adridreal.sk

Práca realitnej maklérky ma oslovila, pretože to nie je iba o predávaní a hľadaní nehnuteľností, ale predovšetkým tým dokážem pomôcť ľuďom nájsť ich vysnívané bývanie a vždy ma zaujímali príbehy ľudí, ktoré si rada vypočujem. Nakoľko som speváčka spievajúca doma aj v zahraničí a robím to už celé roky, teší ma, že robím ľudom radosť a úsmev na tvári. Práca realitnej poradkyne v spoločnosti ADRID REAL ma zaujala hlavne preto, lebo spoločnosť pristupuje ku klientovi zodpovedne, ľudsky, obetavo, čo sa mi páči a konečný efekt je spokojnosť.

View all listings
Nikko

Nikko

office@adridreal.sk

Kto som?

Moja panička, mi neustále hovori "Nikko, Nikko Miláčik môj...", tak teda som Nikko, vraj by som mal byť Shiba Inu a narodil som sa 20.11.2016.

Pomáham celému tímu, ale hlavne dozerám na to, aby aj moji kamoši mali svoju strechu nad hlavou, lebo viem aké je dôležité mať svoju milujúcu rodinu. Na tejto stránke nájdete možno svojho budúceho rodinného priateľa:

https://www.facebook.com/DajMiLabkuADRIDREAL/

Ďakujeme a posielam vám veľký PÁC!

View all listings

Inquire

After completing the form please write the result of simple mathematical model in the box next to the button "Send" and then press it to send. fields marked * are required